سؤال اخبار لیگ برتر ایران و تیم ملی.

13 فوریه 2012 17:41 #21211 توسط blackfire
رویانیان استعفا داد!!!

محمد رویانیان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص احتمال حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه به فوتبال علاقه‌ای ندارم. قصد شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال را ندارم. پرسپولیس را به خاطر عشق به هوادارانش قبول کردم و تاکنون نیز فقط به خاطر هواداران مانده‌ام. من به دنیای فوتبال تعلق ندارم که به عنوان گزینه فدراسیون مطرح شوم.

وی افزود: شاید سلیقه من با برخی مسئولین تفاوت داشته باشد و طبیعی است که به فدراسیون فوتبال نخواهم رفت. امیدوارم وزارت ورزش با انتخاب افراد، باعث شود فدراسیون فوتبال ارتقا پیدا کند و با قدرت بیشتری به کارش ادامه دهد.

رویانیان در خصوص حضورش در پرسپولیس به فارس گفت: واقعیت این است که چندی پیش از مدیرعاملی پرسپولیس هم استعفا کرده‌ام و این استعفا را به وزیر ورزش و جوانان دادم ولی تاکنون جوابی داده نشده است. اکنون به عشق هواداران در پرسپولیس هستم و نمی‌خواهم در مورد فدراسیون فوتبال مطرح شوم. تا وقتی در پرسپولیس هستم قول می‌دهم با تمام قدرت و قوا برای موفقیت این تیم تلاش کنم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

علم و دانش همان قدرت است ...

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

23 فوریه 2012 14:35 #21310 توسط Ehsan
عدنان حمد سرمربى تيم ملى فوتبال اردن مى گويد ايران از بهترين بازيكنان آسيا تشكيل شده و رويارويى با اين تيم براى هر تيمى در قاره دشوار است. وى درباره همگروهى احتمالى تيمش با تيم ايران در رقابت هاى نهايى انتخابى جام جهانى ۲ هفته پس از ديدار دوستانه فرداى دو تيم اظهار كرد: ايران تيم بسيار خوبى است. اين تيم از جمعى از بهترين بازيكنان فوتبال آسيا تشكيل شده و رويارويى با اين تيم نمى تواند براى هيچ تيمى در آسيا آسان باشد. ايران تيم قابل احترامى است و من چه زمانى كه در عراق بودم و چه الان كه در اردن فعاليت مى كنم به تيم ايران احترام گذاشته و مى گذارم. وى افزود: با اين حال در مرحله نهايى رقابت هاى انتخابى جام جهانى حريف آسانى وجود ندارد. هر تيمى كه تا اين مرحله بالا آمده حتما شايستگى اش را داشته و نمى تواند حريفى دست و پا بسته باشد. بنابراين خيلى فرق نمى كند كه ما مثلا با ايران هم گروه شويم يا كره جنوبى. اختلاف تيمها در مرحله بعدى زياد نيست و تيمها قدرت تقريبا يكسانى دارند. حمد درباره صعود مقتدرانه اردن به مرحله انتخابى جام جهانى برزيل گفت: ما تيم جوانى ساخته ايم كه مى تواند با هر تيمى در آسيا رقابت كند. فكر مى كنم در مرحله بعدى هر تيمى شانس داشته باشد و ما هم اردن هستيم و شانس بسيار خوبى براى صعود به رقابت هاى برزيل داريم ولى اين را هم مى دانيم كه كارمان به هيچ وجه آسان نيست و بايد بهترين عملكردمان را ارائه دهيم. سرمربى عراقى تيم ملى اردن درباره برنامه هايش براى اين تيم در راه رسيدن به جام جهانى گفت: ما بايد با شيوه هاى مختلفى آماده اين رقابت ها شويم. نحوه آماده سازى تيم ها نقطه كليدى در موفقيت يا ناكامى شان در چنين مسابقاتى است. اين را مى دانيم و بر اساس همين مساله برنامه ريزى كرده ايم. ما اگر مى خواهيم بر مشكلات غلبه كنيم و يكى از تيم هاى آسيايى در جام جهانى باشيم بايد تنها كار كنيم.

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

23 فوریه 2012 16:31 #21330 توسط Michaellover
من خیلی پی گیر نیستم ولی میگن رویانیان دوباره کاندید چیچی شده

پستی رو هم که کاندید شده نمیدونم ولی میدونم مربوط به فوتیباله ~X(

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

23 فوریه 2012 17:53 #21348 توسط Ehsan
فوتبال ایران/تیم ملی فوتبال کشورمان در یک بازی دوستان مقابل اردن متوقف شد.

به گزارش اوج نیوز،در این بازی که پنجشنبه شب در ورزشگاه الوصل دبی برگزار شد،دو تیم به تساوی 2 بر 2 دست یافتند.

علی کریمی 68 و محمد قاضی 90 گل های ایران را در این بازی زدند.

23 فوریه 2012 21:09 #21354 توسط kingmichael
با وجود اینکه من زیاد فوتبالی نیستم ولی گل دقیقه 90 خیلی قشنگ بود
فقط 1 دقیقه به آخر وقت اضافه مونده بود

من فقط 20 دقه آخرو دیدم
تو 5 دقیقه آخر ایران 6 تا حمله دااشت

24 فوریه 2012 11:57 #21436 توسط Michaellover
اینو از یه سایت خوندم

حسین هدایتی پس از جلسه با رویانیان و پروین آمادگی خود را برای کمک به پرسپولیس اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، علی پروین درباره نشستی که شب گذشته بین او، رویانیان و حسین هدایتی برگزار شد گفت: هدایتی یک پرسپولیسی است. باشگاه‌ های زیادی هستند که می خواهند یک نفر مثل او را داشته باشند و تاکنون پیشنهادهای مختلفی به او شده اما هدایتی با توجه به علاقه ای که به پرسپولیس دارد و اینکه به تفکرات و سیاست های مدیر عامل باشگاه پرسپولیس علاقه مند شده است، برای حضور در جمع ما اعلام آمادگی کرد.

"...Before You start Pointing Fingers Make Sure Your Hands Are Clean"

05 مارس 2012 09:42 #21991 توسط Ehsan
مجمع انتخابات فدراسیون فوتبال در شرایطی صبح امروز دوشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد که در دور اول علی کفاشیان و محمدحسین قریب رقابت نزدیکی داشتند و کار به دور دوم کشید که پس از رای گیری علی کفاشیان به عنوان رئیس آینده فدراسیون انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال صبح امروز دوشنبه در محل سالن فوتسال کمپ تیم های ملی با حضور محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان و حمید سجادی به همراه اعضای مجمع برگزار شد و در پایان علی کفاشیان گوی سبقت را از دو رقیب دیگر خود ربود و بر کرسی ریاست فدراسیون فوتبال تکیه زد.

در رای گیری دور اول که 73 رای به صندوق انداخته شد علی کفاشیان 39 رای کسب کرد و محمد حسین قریب با 23 رای دوم شد و عزیز محمدی با 11 رای از دور دوم حذف شد تا رای گیری در مرحله دوم برای انتخاب رئیس انجام شود. در دور دوم نیز علی کفاشیان با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد.
____________________________________________________-
به به.از همین الان صعود به جام جهانی رو با اقای شادابیان میشه دید. :^o

05 مارس 2012 14:57 #22038 توسط Hamid
باز هم کفاشیان ؟!
خداحافظ فوتبال ایران !

Keep The Faith

06 مارس 2012 05:10 #22078 توسط Nasim
باز کفاشیان که خوبه ..دور همی می خندیم ... اگر عزیزمحمدی می شد باید مثل خیلی چیزهای دیگه فوتبال رو هم کنار می ذاشتیم تو ایران !
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

06 مارس 2012 13:09 #22098 توسط شايان
بچه ها این هم کفاشیان که با شکلک میشه فقط خندان نشونش داد!!! :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :bnc: :)) :)) :)) :)) =)) =)) =))

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.